Hakkımızda

www.cantasteknik.com sayfası, Cantaş İç ve Dış Ticaret Soğutma Sistemleri Sanayi A.Ş. ‘nin teknik ekibi tarafından 2016 yılında hizmete sunulmuştur.

Çok sayıda dünya markasının temsilcilik ve dağıtıcılık faaliyetlerini devam ettiren Cantaş, bu küresel üretici şirketler ile ilişkileri sayesinde, onların dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeler ve değişimler üzerine şekillendirmekte oldukları Ar-Ge faaliyetlerini ve gelecek stratejilerini yakından takip edebilme fırsatını yakalayabilmektedir.

Uluslararası yayınlara bakıldığında da çok az sayıda kaynakla karşılaşıldığı ve bunların birçoğuna ücretli üyelikle ulaşmanın mümkün olduğu, ayrıca yayınların yabancı dillerde olduğunun gözlenmesi üzerine Türkçe dilinde sektörel, teknik yayın eksikliği hissedilmiş ve bu girişim başlatılmıştır.

Sayfanın amacı; ülkemizdeki ve küresel pazardaki gelişmeleri ve değişimleri takip etmek ve bu konularda ulaşılan bilgi ve değerlendirmeleri vakit kaybetmeden değerli sektör üyelerine aktarmak sureti ile paylaşmaktır. Bu sayede soğutma sektörü ile ilgili herkes için iletişim ve etkileşim yaratabilmek hedeflenmiştir.

Sektörün lider tedarikçisi olmasının getirmiş olduğu sorumluluk ile Cantaş tarafından başlatılan bu girişim her hangi bir ticari beklenti güdülmeden sayece sosyal bir sorumluluk bilinci ile devam ettirilmektedir. Siz sektörümüzün değerli üyelerini sayfamızı takip etmeye davet ederiz. Amaca yönelik paylaşımlarınız olması durumunda yayınlamaktan mutluluk duyarız.